10 сфер системних змін бренду
X100
Методика проведення системних змін бренду компанії.
Правила системних змін однакові для будь-якої компанії та для будь-якого бренду, інакше вони не були б системними. Безумовно вони визначають положення бренду щодо ідеальних характеристик і не відображають специфіку саме вашої компанії та бренду, а отже, для ефективного накопичення нематеріальних активів знадобиться низка додаткових проектних рішень.

У даній методиці під брендом розуміється сукупність внутрішніх та зовнішніх факторів, що забезпечують накопичення енергії, або іншою мовою, це енергія компанії створювати майбутнє та забезпечувати продажі продуктів компанії та її капіталізацію..
Суть методики проста: зміни мають торкнутися всіх сфер діяльності підприємства без винятку. Методика дає розуміння та напрямок для процесів, пов'язаних з будівництвом та масштабуванням бренду компанії. Використовуючи методику самостійно, ви відразу можете почати отримувати результати. Виконуючи цю роботу, ви закладаємо фундамент майбутнього успіху бренду.

Для прискорення цих процесів буде логічно використовувати потенціал та компетенції фахівців агентства як авторів методології. У програмі X100, яку ми представляємо, зміну у всіх 10-ти сферах ви проходите під наглядом досвідчених фахівців агентства, до отримання реальних результатів, у кожній окремо взятій області, що за своєю суттю і робить трансформацію та системні зміни бренду.

Тандем Компанія - Агентство, це і є бренд-команда, яка здатна створювати своє майбутнє в сьогоденні, і все, що потрібно, це розпочати співпрацю.
МЕТОДИКА СИСТЕМНИХ ЗМІН
X100
10 сфер, які необхідно побудувати в компанії для того, щоб отримати TESLA прискорення бренду !
CONVERSION (1)
Налагодити технологію ефективного обміну усередині компанії. Це комунікативне завдання, яке може вирішуватися різними способами, та її головна мета забезпечити ефективний обмін комерційною інформацією, компетенціями, баченням та ін. за відсутності втрат. Конверсія є наскрізною характеристикою та її трансляція на кінцевому етапі бізнесу полягає в обміні кінцевого продукту на фінанси, еквівалентні створеній вартості, тобто продаж.
SYNERGY (2)
Це створення єдиної платформи понять, з допомогою якої досягається однозначне розуміння суті речей: бізнес процесів, показників, систем та її елементів. За рахунок цього досягається однозначне розуміння, прискорення при передачі та прийомі інформації, синергетичний ефект.
MISSION (3)
Усвідомлення місії компанії є визначальним для її успіху та підставою для приєднання до організації як співробітника, партнера, акціонера, або клієнта. Люди, які розділяють місію компанії, є її золотим активом, а її правдивість і практика з боку власників і керівництва компанії створюють довіру для приєднання.
VALUE (4)
Цінності сповідувані лідерами компанії мають бути легалізовані та культивуватися на всіх рівнях. Вони можуть мати будь-який характер: бути комерційними, соціальними, технологічними, або сервісними. Це необхідно для того, щоб люди в компанії мали орієнтири при прийнятті управлінських та виробничих рішень, і не йшли на компроміси. Цінності потребують захисту з боку організаторів бізнесу, оскільки вони визначають твердість та цілісність компанії. Цінності, як і конверсія, є наскрізною характеристикою і враховуються при позиціонуванні підприємства міста і транслюються в маркетингових комунікаціях.
VISION (5)
Визначення бізнес-бачення є одним з найпотужніших мотиваційних інструментів бізнесу. Бачення є довгостроковою перспективою компанії. Бачення має базуватися на цінностях компанії (VALUE (4)) та відображати місію компанії (MISSION (5)). Бачення спрямоване всередину компанії і має більше комерційний характер, і тому покликана більше впливати на співробітників та партнерів компанії. Також бачення має значний вплив на акціонерів компанії (у разі IPO). Відсоток натхненних баченням може сягати 80% і від.
TARGETING (6)
Визначити та легалізувати бізнес цілі, KPI, проміжні точки вимірів результативності – важливо для реалізації бачення (VISION (5)). Їхня мета приземлити бачення, монетизувати його у вимірні показники щодо продуктів, цільової аудиторії та ринку в цілому, а також інших макро показників, і таким чином звузити коридор для подальшого бізнес-планування (PLANING (7)). Цілі мають середньострокову перспективу для компанії та ставляться на 1-2 роки.
PLANING (7)
Налагодження процесу планування у компанії є ключовим завданням менеджменту компанії. План та звіт є важливими складовими ділової документації компанії та основними технологічними документами в управлінні компанією, що забезпечують легальний та природний контроль. Напрямок планування задається баченням (VISION (5)) та середньостроковим націленням компанії (TARGETING (6)). Їхня мета передати владу та відповідальність на всі рівні менеджменту компанії (DEVICE (8)). Плани мають короткострокову перспективу та будуються на рік, квартал, місяць та тиждень. Строки звітів відповідають планам.
DEVICE (8)
Визначення організаційної структури та процесу делегування в компанії. Структура створюється виходячи з бізнес завдань стоять перед компанією. Структурування компанії немає проблем у разі, коли складено технологічні карти всіх операцій. Основним критерієм ефективності структури виступає якісний кінцевий продукт компанії, а її налаштування проводиться на підставі збалансованих робочих місць та ефективної взаємодії між ними. Структура будується виходячи з ідеальних характеристик, не враховуючи особливостей персоналу. Специфіка, поєднання посад тощо, додаються ситуативно, з потреб бізнесу і змінюють організаційну структуру.
R&D (9)
Організація процесу створення нових продуктів та R&D у цьому напрямку є гарантією того, що завтра компанія зможе продавати більше та довше. Без встановлення цієї технології складно розраховувати на серйозну популярність і вагомий бренд, їх забезпечують WOW продукти. Безумовно R&D має входити у всі процеси пов'язані з баченням і плануванням, але ми все ж таки вирішили виділити цей розділ особливо, т.к. у стартапах та технологічних компаніях рівень R&D сягає 50% операційної діяльності.


MARKETING (10)
Маркетинг сьогодні націлений на встановлення та підтримання довгострокових відносин із клієнтами компанії. Основним інструментом у вирішенні цього завдання виступають маркетингові комунікації. Ось 4 основні характеристики, яким повинні відповідати комунікації в успішній компанії: комунікації повинні бути відповідними, релевантними, послідовними та регулярними. Результатом такого роду комунікацій є довіра клієнтів, створення вартості бренду (Goodwill) та в результаті капіталізація компанії.

Якщо у вас виникли питання, або ви потребуєте поради при використанні методики X100, сміливо записуйтесь на безкоштовну консультацію. Консультацію проводять, досвідчені фахівці агентства, розробники програми